Kariera

Modernhouse to firma oparta na zdrowych i uczciwych zasadach  oraz 7 letnim doświadczeniu na rynku sprzedaży i wynajmu Nieruchomości

Praca wszystkich specjalistów jest skierowana jest na osiągnięcie wspólnego sukcesu oraz wykonaniu usługi zleconej przez klienta.
Cały zespół pracuję na Twój sukces.
Nasze doświadczenie wynika z działania czego potwierdzeniem są udzielone opinie
od naszych klientów.

Dzięki indywidualnemu podejściu i analizie każdego przypadku poprawiamy
komunikację między kupującym a sprzedającym.
Jak już nas poznasz i skorzystasz z naszych usług to zobaczysz, jakie to proste.

Oferty pracy

Warszawa, Trójmiasto, Białystok Doradca ds. nieruchomości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Kompletowanie dokumentacji sprzedaży / najmu,
  • Analizowanie rynku i konkurencji,
  • Raportowanie wyników,
  • Umiejętne korzystanie z narzędzi wsparcia sprzedaży,
  • Zarządzanie własnym czasem pracy.
  • Realizacja transakcji sprzedaży i wynajmu.

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenia w sprzedaży min. 1 rok
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i mediacyjnych,
  • Łatwości nawiązywania i budowania długotrwałych relacji,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania i systematyczności
  • Umiejętności słuchania i kojarzenia faktów,
  • Zainteresowania branżą nieruchomości,
  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji.

OFERUJEMY

  • Pracę w prężnie rozwijającym się zespole, w nowo otwartym oddziale,
  • Możliwość realizacji rekordowych transakcji,
  • Fantastyczną atmosferę,
  • Skuteczne narzędzia wsparcia sprzedaży,
  • Wsparcie marketingowe,
  • Możliwość rozwoju w oparciu o współpracę i szkolenia z najlepszymi Agentami,
  • Wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Komputer, telefon służbowy,
  • Dostęp do wewnętrznych szkoleń z pośrednictwa oraz inwestowania w nieruchomości.